НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

  1. Головна
  2. Застосування
  3. Елеватори

Автоматизація норії від ТОВ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Для вертикальної подачі зерна зазвичай використовують норії (ковшові елеватори). Вони можуть використовуватися на наступних ділянках - подача продукту з приймального бункера в очисне відділення, підйом на розподільчий транспортер над силосами. Для рівномірної роботи сепаратора необхідна збалансована подача зерна з норії. Кількість домішок в зерні коливається від 1 до 15%, від їх змісту залежить продуктивність роботи аспіраційних установок та сепараторів. Для пуску і зупинки завантаженої норії використовують частотні перетворювачі тип FR-A (Mitsubishi, Японія). На контролер PLC серії Q надходить сигнал управління з відділення очищення, величина сигналу залежить від продуктивності відділення. Контролер аналізує сигнал і дає команду на частотний перетворювач для зміни оборотів  мотор-редуктора Bockwoldt.

Для забезпечення безпеки роботи норії передбачені наступні види захисту:

- Перевантаження черевика норії контролюється за допомогою датчиків підпору. "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ" пропонує два типи датчиків - ємнісний і мембранний. Ємнісній датчик CBN 15-30GK60-E0 (Pepperl & Fuchs, Німеччина) працює як конденсатор і при наявності зерна змінюється ємність. Мембранний датчик тип MF (Mollet Fullstandtechnik, Німеччина) являє собою мембрану з штоком і мікровимикач. Зерно тисне на мембрану, і її шток замикає ланцюг за допомогою мікровимикача. Сигнал від ємнісного або мембранного датчика надходить на контролер, який дає команду на розвантажувальний транспортер приймального бункера і зупиняє завантаження норії.

- Сход або обрив стрічки контролює індуктивний датчик швидкості тип NBB8-18GM50-EO-V1 (Pepperl & Fuchs, Німеччина). Сигнал йде на контролер і припиняється подача харчування на мотор-редуктор транспортера. 

Сигналізація аварійної зупинки відбувається за допомогою комбінованого пристрою сирена-маяк тип AL112N.

 

Автоматизація норії від ТОВ "КСК-Автоматизація". Завантажити.

Головний спеціаліст з зернопереробної галузі

Левченко Сергій
sergey_levchenko@kck.ua

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки