НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

  1. Головна
  2. Застосування
  3. Елеватори

Система управління мініелеватором і зерноприймальним пунктом "для чайників"

 У сучасному фермерському господарстві важливу роль відіграє зберігання врожаю зернових, олійних культур. Невеликі елеватори в комплексі з зерноочисними машинами знаходять надзвичайно широке застосування в цій сфері.
Розробка систем управління, саме невеликими об'єктами, з урахуванням досвіду системних інтеграторів в елеваторної промисловості є актуальним і в той же час типовим завданням. Витрати на розробку програмного забезпечення при невеликих обсягах виробництва можуть бути знижені при серійному підході до розробки, а також використанні шаблонних рішень.
Для спрощення введення в експлуатацію систем управління малими елеваторами або зерноприйомними пунктами компанією «КСК Автоматизація» розроблено програмно-технічний комплекс, який дозволяє виробляти програмування і налаштування компонентів системи персоналу без спеціального досвіду програмування. Завдяки накопиченому досвіду в компанії створені шаблонні рішення по управлінню елеваторами, які впроваджені в якості спеціальних функціональних модулів оболонки засобів людино-машинного інтерфейсу.
Програмування зазначеного комплексу полягає в конфігурації переходів між обраними функціональними модулями і може здійснюватися інженерним персоналом, як за місцем виготовлення елеваторів, так і за місцем їх експлуатації.
Відсутність витрат на розробку індивідуального програмного забезпечення в сукупності з економічною апаратною платформою комплексу ставить пропозицію від «КСК Автоматизація» на перше місце по окупності серед систем управління малими елеваторами.
У запропонованому варіанті розглянуто впровадження комплексу, що складається з кольорової сенсорної панелі оператора фірми і програмованого логічного контролера Mitsubishi Electric. На додаток до комплексу розроблена система диспетчерського управління в середовищі Citect SCADA, застосування даного робочого місця не обов'язково.

 

Блочно-модульний підхід при розробці програмного забезпечення комплексу дозволяє легко модернізувати систему управління в разі зміни технологічного процесу.

 Нарівні з усіма пропозиціями від «КСК Автоматизація» дана система має високі характеристики надійності, перешкодозахищенності, самотестування і діагностики несправностей електрообладнання.

 При мінімумі витрат Ви отримаєте комплекс, який дозволяє з екрану монітора вести управління всіма маршрутами транспортування зерна всередині елеватора, приймання та відвантаження, включаючи управління засувками, перекидними клапанами і очисними машинами, а також супутніми системами аспірації.

Характеристики:

• Контроль і візуалізація за допомогою кольорової сенсорної панелі

• Контроль безпечної роботи транспортного обладнання

• Контроль навантажень транспортних механізмів

• Контроль режимів роботи транспортних механізмів

• Контроль безпеки обслуговуючого персоналу

• Світлова та звукова сигналізація аварійних параметрів

Економічні показники:

• Зниження втрат продукту

• Зменшення впливу «людського фактора»

• Зниження ймовірності виведення з ладу обладнання

• Зниження термінів впровадження

• Зниження термінів навчання

• Використання відкритих промислових протоколів

• Низькі експлуатаційні витрати

• Зниження часу окупності обладнання

 У даному рішенні реалізовані алгоритми пошуку потрібного маршруту, що полегшують вибір установок, а також їх оптимальне завантаження.

 Режими ручного та автоматичного керування установками на маршрутах, автоматичне формування рекомендацій оператору при виборі декількох маршрутів, віддалений моніторинг стану ремонту установок, протоколювання подій. Це реалізовані в запропонованому комплексі стандартні рішення компанії.

Система управління мініелеватором і зерноприймальним пунктом "для чайників". Завантажити.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки