НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

  1. Головна
  2. Застосування
  3. Елеватори

Застосування частотних перетворювачів на елеваторахalexander_soroka@kck.ua

У зв'язку з переходом елеваторів в приватну власність і зростаючою потребою в зберіганні зерна питання енерго- і ресурсозбереження в агросекторі в Україні набули особливої важливості. В даний час практично всю механічну енергію для роботи машин і механізмів отримують за рахунок електричної енергії, використовуючи для цього електроприводи. Саме вони споживають більше 65% всієї електроенергії, що виробляється в країні електроенергії. Одне з головних напрямків тут займає впровадження в різні галузі промисловості і комунальне господарство регульованих електроприводів на основі частотного перетворювача або інвертора.

При цьому створюється система зі зворотним зв'язком, де інвертер автоматично змінює швидкість обертання електродвигуна таким чином, щоб підтримувати на заданому рівні різні параметри системи, наприклад: тиск, витрата, температура, швидкість і т.п. За рахунок оптимального управління електродвигуном, в залежності від навантаження, споживання електроенергії норіями, транспортерами, вентиляторами та ін. Агрегатами знижується на 40-50%, а пускові струми, що становлять 600-700% від номінального струму і є бичем для пуско-регулюючої апаратури, зникають зовсім. Таким чином, застосування регульованих електроприводів на основі частотних перетворювачів дозволяє створити нову технологію енергозбереження, в якій не тільки економиться електрична енергія, а й збільшується термін служби електродвигунів і технологічного обладнання в цілому.
ТОВ «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ», як ексклюзивний представник, пропонує частотні перетворювачі відомої японської компанії Mitsubishi Electric. На сьогоднішній день Mitsubishi Electric виробляє чотири серії частотних перетворювачів - це FR-D700, FR-E700, FR-F700, FR-A700.

Для управління електродвигунами обладнання, яке використовується в переробці і зберіганні зерна, КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ пропонує дві версії інверторів: FR-F700 і FR-A700, для приводів з низькою потужністю до 7,5 кВт серія FR-D.

Чому саме перетворювачі цих серій?

Перетворювачі частоти FR-F700 - відрізняються високим потенціалом економії електроенергії. Ідеально підходять для вентиляторів і насосів і для наступних установок зі зниженим перевантаженням: витяжних установок, повітродувок, компресорів і приводів агрегатів з великою часткою холостого ходу.

Високоснащені перетворювачі серії FR-А700 поєднують інноваційні функції і надійну технологію, забезпечуючи максимальну потужність, економічність і гнучкість. Мають вбудований модуль рекуперації для повернення енергії в мережу при гальмуванні. Зокрема, FR-А700 використовують для приводів з високим крутним моментом і високою частотою обертання.
Великий обсяг виконуваних функцій і видатні властивості приводу дозволяють застосувати це перетворювач в різноманітних установках, наприклад: конвеєрах, норіях, кранах, екструдерах, намотувальних машинах і т.д.


Для приводів невеликої потужності до 7,5 кВт можна використовувати універсальні частотні перетворювачі, тип FR-D700.

Головний спеціаліст по зернопереробній галузі

Левченко Сергій
sergey_levchenko@kck.ua

Технічний спеціаліст

Сорока Олександр
alexander_soroka@kck.ua

ЗАВАНТАЖИТИ Застосування частотних перетворювачів на елеваторах

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки