НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

  1. Головна
  2. Застосування
  3. Елеватори

Витратомір сипучих матеріалів Slide Control для аерожолобів

Використання

Витратомір SLIDECONTROL - розроблений німецькими інженерами приладобудівної компанії SWR Еngineering спеціально для вимірювання витрати сипучих матеріалів, що переміщуються в аерожолоби, в різних галузях світової промисловості.
До теперішнього часу було неможливо отримання безперервної інформації про масові витрати сипучої речовини в аерожолоби, але завдяки вимірюванню об'ємної витрати з інноваційної та запатентованої технології SLIDECONTROL (об'ємна витрата визначається на основі безперервного вимірювання висоти переміщуваного матеріалу і його швидкості) це стало звичним і буденним. Витратомір SLIDECONTROL просто монтується на верхній поверхні аерожолобу.

Функції

Для проведення моніторингу в приладі SLIDECONTROL використовується спеціальна вимірювальна пластина, яка вводиться всередину через верхню поверхню аерожолобу під прямим кутом до поверхні текстильної перегородки. За допомогою мікрохвиль вимірюється відстань до матеріалу, що протікає, і, отже, рівень заповнення текучого речовини на тканини.
Витрата обчислюється таким чином:

Q = В × H × ρ × v
де,
Q = Продуктивність
В = висота
H = ширина каналу
ρ = щільність матеріалу
v = швидкість
Швидкість потоку матеріалу передбачається постійною, відомі параметри ширини аерожолобу і щільності матеріалу вводяться в блок обробки через сенсорну панель. У приладі є аналогові виходи 4 ... 20 мА для сигналів об'ємної витрати і швидкості.

Вимірювальна система

Вимірювальна система SLIDECONTROL складається з витратоміра і модуля обробки з сенсорним екраном, також можливо рейкове виконання. Максимальна відстань між вимірювальним датчиком і блоком обробки складає 300 м. Сенсор не потребує додаткового живлення, оскільки він живиться від модуля.
Вимірювальна пластина датчика виготовляється з пластика, посиленого скловолокном, і є високозносостійкою.

Установка і введення в експлуатацію

Монтаж і механічне приєднання сенсора здійснюється за допомогою спеціального монтажного комплекту. Вимірювальна пластина вирівнюється (орієнтується) у напрямку потоку матеріалу.


Коли сенсор встановлений і у правильній орієнтації, параметри швидкості і висоти матеріалу на вимірювальній пластині можуть бути виміряні. Ці змінні відповідних установок залежать від виду матеріалу, що транспортується.


Коли необхідно провести вимірювання витрати якомога точніше, об'ємна щільність замінюється поточною щільністю матеріалу. Витрата в даному випадку визначається наступним чином - зупиняється потік матеріалу шляхом припинення подачі повітря і вимірюється висота матеріалу на текстильній перегородці аерожолобу. Повторний запуск потоку матеріалу викликає зміна висоти матеріалу на текстильній перегородці. Це також можливо робити через ревізійне вікно в монтажному блоці.

Поточна щільність обчислюється таким чином:
Густина матеріалу зазвичай відома або легко визначається в лабораторії. Однак також можливо відкалібрувати SLIDECONTROL за допомогою введення калібрувальних коефіцієнтів. Вбудована функція тоталайзера служить для визначення каліброваного коефіцієнта шляхом порівняння витрат, виміряного тоталайзером, з реальною витратою.

Технічні дані


Головний спеціаліст по зернопереробної галузі

Левченко Сергій
sergey_levchenko@kck.ua

Технічний фахівець

Шмід Сергій
sergey_shmid@kck.ua

ЗАВАНТАЖИТИ Витратомір сипучих матеріалів SLIDECONTROL для аерожолобами

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки