НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

  1. Головна
  2. Застосування
  3. Елеватори

RFID-система ідентифікації і контролю за пересуванням автотранспорту від компанії Pepperl+Fuchs. Радіочастотна ідентифікація

Як автоматизувати контроль за переміщенням транспорту, виключивши людський фактор?

Скрізь, де існує необхідність відстежувати пересування автотранспорту, контролювати його доступ на об'єкт або оцінювати ефективність використання транспортних засобів, гостро стоїть проблема впливу людського фактора, який стає однією з головних проблем в процесі автоматизації, так як призводить до помилок, затримок і збоїв. А значить - до збитків.

Дана проблема актуальна для багатьох підприємств, складів, вантажних терміналів, транспортних компаній, оскільки головним завданням для них є ефективне управління транспортом і вантажопотоками.

Вирішити цю проблему можна інструктуючи співробітників, цим оптимізуючи пересування по території за рахунок ведення документації різної складності. На жаль, все це не вирішує проблему в корені, а лише незначно зменшує її. Як бути, якщо буде потрібно контролювати транспорт за часом перебування або, наприклад, миттєво змінити доступ транспорту в конкретну зону? Як забезпечити безперебійний в'їзд і виїзд транспорту з підприємства, при цьому мінімізувавши час знаходження на контрольно-пропускному пункті? Що робити, якщо необхідно автоматично фіксувати переміщення транспорту в різних точках маршруту?

Для вирішення подібних проблем компанія

«КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» -Пропонує систему RFID Pepperl + Fuchs для ідентифікації та контролю за пересуванням автотранспорту.

Технологія RFID (radio frequency identification) розшифровується як "радіочастотна ідентифікація" і дозволяє використовувати радіохвилі, щоб автоматично ідентифікувати об'єкти різного типу. Це бездротова, безконтактна технологія, яка передає інформацію з мітки (тега) до голівки читання/запису. Використовуйте позначки в якості одиниці зберігання даних. Вони надають інформацію про продукцію, товари, або навіть людей, і забезпечують зв'язок між даними і матеріальними потоками. Системи ідентифікації застосовуються в логістиці для ідентифікації об'єктів і є першим кроком до оптимізації витрат і підвищення якості завдяки: автоматизації виробничих процесів, скорочення часу виробничого циклу, контролю якості та гнучкості в плануванні проектів і виробництві.

«КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ» і Pepperl+Fuchs пропонує Вам широкий асортимент продукції для гарантії Вашого успіху. Глобальна присутність компанії Pepperl + Fuchs, гнучкі виробничі потужності, і неперевершений сервіс дозволяють нам надавати індивідуальні рішення для надійної експлуатації.

За допомогою RFID - системи можна:

● реєструвати події, такі як час в'їзду, виїзду.
● відслідковувати переміщення транспорту на території об'єкта або на всіх точках маршруту.
● контролювати доступ автотранспорту на територію, або в певну зону (наприклад, тільки для VIP-автомашин, для спеціальних транспортних засобів).
● отримувати корисну статистику про роботу автомобіля за певний часовий інтервал (середній час простою в ремонті, час, проведений на стоянці, кількість завантажень/розвантажень за день/місяць/рік, частота мийки автомобілів та ін.) для оптимізації бізнес-процесів.
● реагувати на задані в системі події, наприклад, в разі невиконання заданих умов відсилати сповіщення або починати вести відеоспостереження.
● відображати маршрут руху автомобіля в графічному або табличному вигляді. Відображення списку автомобілів в конкретній зоні зчитування.
● здійснювати пошук автомобіля на території підприємства або на заданому маршруті.
● прискорити обробку транспортних засобів, що надходять, а також контролювати переміщення вантажних автомобілів з урахуванням маршрутних листів.

Основні переваги RFID-технології від компанії Pepperl + Fuchs полягають в наступному:

● для зчитування даних не потрібний контакт або пряма видимість; дані можуть зчитуватися через бруд, фарбу, пар, воду, пластмасу, деревину і т. п.;
● високу швидкодію і точність зчитування даних великого обсягу з можливістю редагування, видалення і додавання інформації;
● пасивні транспондери (без автономного живлення) мають фактично необмежений термін експлуатації;
● RFID-мітки несуть велику кількість інформації і можуть бути інтелектуальними (наприклад, повідомляти певним зчитувачам різні частини записаних даних);
● записана в радіочастотній мітці інформація може бути зашифрована і недоступна стороннім зчитувачам;
● радіочастотні мітки надійно захищені від зовнішніх впливів;
● розташування мітки може бути вільним щодо зчитувача.

Головний спеціаліст по зернопереробній галузі

Левченко Сергій
sergey_levchenko@kck.ua

Технічний фахівець

Куценко Александр
alexander_kutsenko@kck.ua

 ЗАВАНТАЖИТИ. RFID-система ідентифікації і контролю за пересуванням автотранспорту від компанії Pepperl+Fuchs. Радіочастотна ідентифікація

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки