НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Застосування вологомірів IMKO Sono Vario при вимірюванні вологості шроту соняшнику гранульованого

ВИМІРЮВАННЯ ВОЛОГОСТІ ГРАНУЛЬОВАННОГО ШРОТУ СОНЯХА В ПОТОЦІ З МОЖЛИВІСТТЮ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ЗРОШЕННЯ З ВОЛОГОМІРОМ SONO-VARIO ВІД ВИРОБНИКА «IMKO Micromodultechnik GmbH»

 ТОВ «КСК-Автоматизація» нещодавно набула позитивного досвіду використання вологомірів ON-LINE при вимірюванні вологості соняшного гранульованного шроту на ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ ФІЛІЯ ОЛІЙНО-ЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» (Одеська обл.).
 Були встановленні два прилади на дві лінії грануляції шроту соняшникового у трубу скидання охолодженного шроту під бункерами охолоджувачів (вільний проток продукту) на загальний транспортер переміщення на склад зберігання (фото 1,2).

       

   Лінії працюють окремо, не залежно одна від іншої, з різною продуктивністю та режимами роботи. Скидання охолодженого продукту відбувається порціями, в залежності від заданного оператором режиму. Після скидання з бункерів на загальний траспортер – товар з обох ліній змішується.

 Тобто, готовий до зберігання шрот, відвантажується з різними проміжками часу, завжди різною кількісттю продукту (різні порції, різна щільність потоку), а головне – порційно. Все це негативно впливає на процес вимірювання, точність, стабільність показників та час, витрачений на калібровку системи.

 Разом з нашими клієнтами ми знайшли вихід, як нівелювати ці фактори.
Після телефонних консультацій та візиту на підприємство представників «КСК-Автоматизація», співробітниками заводу були розробленні, сконструйованні, виготовленні та встановленні механічні пристрої для забезпечення постійного протоку продукта на поверхні вимірювального сенсора вологоміра (фото 3). В тому числі, в конструкції пристрою передбачуваний отвір відкидного вікна пробовідбірника (на фото 1, 3 позначено стрілками), що гарантує вимірювання однієї і тієї ж проби приладом і лабораторією підприємства.

 

     

 Результат:

• перший прилад був налаштований нами, відкалібрований за допомогою показників проб лабораторії заводу (по СЕШ). В продовж прцесу налагодження першого вологоміра нашими фахівцями було проведено навчання персоналу заводу по самостійному налаштуванню приборыв. Другий прилад фахівці замовника налаштували самостійно, за допомогою встановленої set-up програми та з невеликими телефонними консультаціями з нашого боку;

• Обидва прилади в роботі вже три місяці;

• Точність вимірювання вологи + 0,2%;

• Показання стабільні, скарг або запитів на приїзд наших фахівців не надходило;

• У планах замовника, використовувати показникі вихідних аналогових сигналів з приладів для керування клапанами системи зрошення шроту в існуючій на підприємстві системі SCADA.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки