НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

ІСЦ "Вектор" - будівництво маслозаводів під ключ

 

На сьогоднішній день масложирова промисловість є однією з провідних в харчовій промисловості.

Основна сировина для виробництва масла є насіння соняшнику, а також насіння сої, ріпак та інші культури. Завдяки технологічним удосконаленням, які відбувалися в олійно-жировій галузі за останні роки, даний сегмент став дуже привабливим для інвестування..

Впровадження нових технологічних рішень сприяє зниженню собівартості продукції, але при цьому якість аж ніяк не страждає, а навіть поліпшується. Дані аспекти в української масложирової галузі дають можливість не тільки зміцнити свої позиції, але і демонструє впевнене зростання, як на внутрішньому ринку, так і на ринку ближнього зарубіжжя. Україна виробляє 3 млн. 800 тонн соняшникової олії - це в 6-7 разів більше норми. Експорт цієї продукції ще раз доводить, що Україна-НЕ сировинний придаток, а основний виробник і постачальник масложирової продукції більш ніж в 90 країн світу, займаючи при цьому 50% світового ринку.

На думку експертів, 2013 рік стане переломним для масложирової промисловості - це буде перехід до активної переробки, як соняшнику, так і інших олійних культур.

До 2015 року прогнозується зростання потужностей з переробки до 15 млн. тонн в рік.

Підводячи підсумки вище викладеного, хотілося звернути увагу «Покупця», що в умовах нинішніх реалій тільки технологічно правильно побудований маслопереробний завод, може бути конкурентноздатним і приносити дохід. Тому при будівництві маслопереробного підприємства, вибір кваліфікованого генпідрядника грає величезну роль.

ІСЦ «Вектор» має багаторічний досвід роботи в проектуванні і будівництві маслозаводів і підприємств агропромислового комплексу «під ключ» і завжди допоможе підібрати правильне оптимальне рішення і надасть техніко-економічні обгрунтування.

Детальніше з компанією і її проектами можна ознайомитися тут.

Обладнання, що поставляється::

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки