НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Ножові клапани Orbinox для масложирової промисловості

Ножові клапани, тип ПС і ХС виробництва компанії Orbinox (Іспанія) - правильні засувки для бункера.

Компанія КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ, ексклюзивний представник іспанської компанії Orbinox, пропонує засувки для вивантаження сипучих продуктів з бункера.

Основні приклади застосування:

Харчова промисловість та сільське господарство:

комбікорми, зернові культури, насіннячко, цукор

Виробництво будматеріалів і:

Пісок, цемент, гіпс, суха штукатурка та інші сипучі суміші.

Основна відмінність і перевага клапанів Орбінокса є те, що типи клапанів XC і BC спеціально розроблені для горизонтальної установки під бункер.

На відміну від інших виробників, у клапанів Orbinox вхід клапана у вигляді воронки, яка ідеально стикується з корпусом бункера. Ця конструкція виключає залипання і засмічення клапана продукт, що гарантує безперебійний технологічний процес і виключає можливість викривлення ножа і деформацію ущільнень.

Багато виробників теж пропонують засувки під бункери, але ці клапани призначені для установки тільки на трубопроводах і не гарантують Вам тривалий термін експлуатації. У клапанів тип ВС передбачені спеціальні притискні пластини 6 і спрямовуючий елемент 7, які не дозволяють відхилятися і деформуватися ножу під вагою продукту в бункері.

Ми вже маємо досвід успішного застосування такого обладнання на підприємствах України

Для ПрАТ з ІІ «Дніпропетровський олійноекстракційний завод», були виготовлені за кресленнями замовника і поставлені в 2011 і 2012 рр три шиберних затвора на бункери ліній транспортування «мяткі» насіння соняшнику (маслоекстракційний цех - після вивантаження з екстрактора).

В даний момент ведуться переговори з ТОВ «ТАН», м Чернігів по підбору шиберного затвора квадратного перетину, обговорюються креслення для виготовлення на заводі виробника в Іспанії. Даний затвор буде встановлений на лінії вивантаження шроту з тостера. Завдання ускладнюється тим, що в шроті присутні пари гексану, а робоча температура середовища близько +100 С. Не дивлячись на те, що робоче положення ножа - «нормально відкрито», необхідно забезпечити вибухобезпечність і герметичність в положенні «закрито». З огляду на перелічені технічні параметри, ми запропонували обладнання з наступними характеристиками: клапан ножовий бункерний, тип ПС, матеріал корпусу вуглецева сталь, ножа - нержавіюча сталь AISI 304. Ущільнення - нітрит. Тип приводу - пневматичний двосторонньої дії. Кінцеві вимикачі на приводі у вибухозахищеному виконанні ATEX 2/21 Ножові клапани знаходять все більш широке застосування в технологічних процесах, при транспортуванні і зберіганні насіння соняшнику, шроту та іншої сировини для виробництва масел і жирів. У свою чергу, компанія «КСК-Автоматизація», готова забезпечити технічну підтримку, коректний підбір такого обладнання, а також сервісне обслуговування та гарантію на продукцію для наших клієнтів.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у нашого продакт-менеджера:

ТОВ «КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ»

Кримців Валерій тел.044-494-33-55

Застосування ножових засувок Orbinox в олійно-жировій промисловості.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки