НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Випробування мікрохвильового влагомера виробництва SWR-Engineering (Німеччина) тип M-Sens2 на Крижопільському цукровому заводі

На початку серпня 2014 року фахівцем з продажу компанії КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ для Крижопільського цукрового заводу був запропонований новий метод безперервного вимірювання вологості жому за допомогою мікрохвильового влагоміру.
Ідея сподобалася, так як в даний час автоматизація барабанної сушарки проводитися непрямим методом - шляхом вимірювання температури теплоагентом (повітря) на виході з сушарки. Але основним критерієм готового сухого жому є його вологість, а не температура. Співробітники лабораторії визначають зміст сухих речовин (вологи), але це відбувається періодично і не дозволяє контролювати вміст вологи в режимі «On-line» .Було прийнято рішення про встановлення влагомера на випробування.

Попередньо, 15 серпня, фахівці "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ" за допомогою тестового влагомера провели обстеження продукту - сухого жому на можливість виміру його вологості. Було отримано позитивний результат. Відразу ж визначили місце установки вологоміра M-Sens2 на шнеку вивантаження сухого жому з барабанної сушарки.

  На початку вересня від "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ" було надано монтажний фланець з заглушкою для вологоміра. Він був встановлений фахівцями ПК Поділля (Крижопільський цукровий завод).

9-10 вересня фахівці "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ" привезли вологомір на завод і провели пуско-налагоджувальні роботи.

В результаті випробувань були отримані свідчення вологості в межах 10-14%, при цьому похибка вимірювання склала до - 0,2%.

Раніше на заводі була встановлена одноконтурна система «Scada» регулювання роботи сушарки на принципі вимірювання температури теплоносія на виході. З вторинного приладу влагомера M-Sens2 був виведений пропорційний струмовий сигнал 4 ... 20 мА (по вологості) і доданий в існуючий контролер «Scada». Це дозволило візуалізувати показання вологості на моніторі в числовому і графічному вигляді. Використання влагомера M-Sens2 дозволяє не тільки бачити показання, а й створити двох-трьох -контурное регулювання на прямому методі - вимір вологості.

А це дає додаткові можливості регулювання - витратою газу (палива), управління подачею продукту (продуктивністю сушарки).

Крім додаткових можливостей при автоматизації, ми сподіваємося отримати економічний ефект від скорочення споживання газу (палива) і скорочення втрат жому при пересушуванні.

Висновок: результати випробувань дали позитивний результат, робота самого приладу стабільна. Рекомендуємо до використання в жомосушильних установках на цукрових заводах.

  Економічний ефект від впровадження нового контуру автоматизації по вологості буде надано після закінчення сезону переробки буряка.

КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ, Україна, Київ, вул. М. Раскової 4-Б

Технічний консультант: Шмід Сергій

Тел.044-494-33-55, моб.067-658-07-87
Sergey_shmid@kck.ua      

Завантажити "Випробування микрохвильового вологоміра виробництва SWR-Engineering (Німеччина) тип M-Sens2 на Крижопольскому цукровому заводі"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки