НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Роботи

Роботи

Роботи

Роботи MELFA від Mitsubishi Electric - інвестиція в надійні технології.

Завдяки новим двигунам, розробленим Mitsubishi Electric, високої жорсткості рук і простий, але функціональної системи управління, роботи серії F досягають кращих показників по точності, швидкості і надійності в своєму класі.

        ■ Легке підключення сигнальних кабелів і підведення повітря

Мотоцикли Mitsubishi Electric мають загальне місце для підключення сигнальних кабелів і стисненого повітря. Можливе виконання робота з внутрішньої укладанням пневматичних шлангів і сигнальних кабелів. Крім того, місця підключення кабелів і стисненого повітря, які полегшують підключення захоплень і датчиків.

■ Додаткові осі

Для розширення робочого простору і використання всіх роботів MELFA можна встановити на додаткову лінійну вісь. Контролер підтримує управління до 8 додатковими сервоосямі.

■ Мережеві можливості

Можливість інтеграції в промислові мережі Profibus, Profinet, Ethernet/IP і CC-Link. Легко контролювати і управляти роботами Mitsubishi Electric в великий системі підприємства.

■ Робота з камерами машинного зору

Ваше виробництво. Роботи Mitsubishi підтримують можливість роботи з 2D або 3D камерами і також з однією камерою для декількох роботів. Підключення по Ethernet не викличе ніяких складнощів.

■ Два варіанти контролерів

Mitsubishi Electric пропонує два варіанти контролерів роботів - стоїть окремо, який поєднує в собі ЦПУ і модуль, який устанетвлівается в IQ Platform і окремий модулем приводу. Під кожну задачу Mitsubishi може запропонувати оптимальний варіант рішення.

■ Просте програмування і моделювання роботи

Завдяки програмному забезпеченню RT Toolbox2 виконується процес програмування і моделювання роботів Mitsubishi Electric. Легкий і інтуїтивно зрозумілий мову MELFA-BASIC V має безліч зручних функцій, і може використовуватися без глибоких пізнань в програмуванні.

■ Стандартний фланець захоплення

Всі монтажні фланці захоплені на роботах з зчленованою рукою відповідають стандарту ISO 9409-1. Завдяки цьому захоплення від будь-якого виробника легко підібрати і приєднати.

■ НАВЧАННЯ

Компанія КСК-Автоматизація навчить Вас роботі з роботами Mitsubishi Electric і буде підтримувати на всіх етапах вашого проекту.

Роботи з шарнірним маніпулятором

Широкий асортимент роботів з шарнірним маніпулятором серії RV-F: починаючи з компактного RV-2F з корисним навантаженням від 2 кг, до потужних моделей з корисним навантаженням 70 кг і радіусом робочої зони до 2м.

Велике корисне навантаження при компактному розмірі за допомогою продуманої конструкції руки робота. Стандартний клас захисту IP67, взаємодія з модулем безпеки MULFA SafePlus, і безліч зручних функцій дозволяє роботам Mitsubishi працювати на таких ділянках як: складальні лінії, фасування, упаковка покриття покриття, шліфування, полірування, робота з ЧПУ верстатами, палетизації, контроль. Доступні моделі роботів зі спеціальним покриттям для фармацевтичної і харчової промисловості. Доступні моделі для чистих кімнат та лабораторій.

Роботи типу SCARA

Роботи Mitsubishi Electric типу SCARA підрозділу на дві категорії: двухплечеві роботи для високоточної завдань серії RP-ADH, які завдяки надзвичайній точності +/- 0.005мм і високій динаміці в додатках для електронних компонентів на друковані плати і їх пайки. Роботи серії RH-FH вже з заводу придатні для використання в широкому спектрі виробничих завдань.

Час циклу всього 0,29с для тесту 12 '' гарантує високоточну і ефективну роботу для підвищення продуктивності у клієнта. Завдяки класу захисту IP54, застосовувана сертифікована мастила NSF H1 і компоненти з нержавіючої сталі, роботи Mitsubishi Electric серії RH-FH можуть використовуватися в харчовій промисловості. Робот має внутрішню проводку для підвішування стисненого повітря і сигнальних проводів до фланця кріплення захоплення.

Функція стеження за конвеєром робить роботів RH-FH кращими працівниками по збірці і укладанні продукції. Для економії місця при установці доступні варіанти роботів для монтажу на стелю.

Детальну інформацію про роботах Mitsubishi Electric можна знайти на ресурсі за посиланням


Характеристики Тех. документація Приклади застосування Зображення / Відео
Назва Опис Тип Категорія
Микроконтроллер купить
Codian Robotics
Микроконтроллер купить
RV - 30F 50F 70F eng
Микроконтроллер купить
Симейство MELFA_каталог
* Клікніть по назві щоб скачати документацію
Версия для печати  

Зв'язок з менеджером

Ведьгун Володимир Євгенович
+38(044)4943355-6113
vladimir_vedgun@kck.ua

Попередній запит

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки