НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Шнекові насоси

Гвинтові насоси CSF

Гвинтові насоси CSF

Шнековий насос

Шнековий насос (гвинтовий) - пристрій, всередині якого створюється натиск нагнітаємого матеріалу завдяки витісненню рідини, що перекачується одним або декількома металевими гвинтовими роторами, що обертаються всередині статора з еластомеру відповідної форми.

Розробка і виготовлення робочої пари - ротора і статора для насоса шнекового - виробляються на спеціальному високоточному обладнанні, а для комп'ютерного розрахунку застосовуються спеціальні програми. Тому всі його деталі, виготовлені з високим ступенем точності, гарантують відмінну якість даного обладнання, його довговічність і низькі енерговитрати при роботі.

Шнекові або гвинтові насоси об'ємного типу дії, здатні створювати стабільний тиск, мають можливість регулювання продуктивності без його втрати. А високий ККД, надійність, універсальність і тривалий термін служби насосів гвинтових (шнекових) надають необмежені можливості для вирішення виробничих завдань різноманітного спектра.

Дані пристрої спочатку призначені не тільки для роботи з густими, тягучими і в'язкими масами, але і для перекачування низьков'язких продуктів. Однак, в залежності від конструкції і матеріального виконання, з їх допомогою можна перекачувати ще й пасти, смоли, масла та харчові продукти, а також абразивні і агресивні рідини таким чином, що їх частки, що не будуть дробитися і руйнуватися при змішуванні з базовою рідиною.

Завдяки продуманій конструкції, особливим матеріалам і спеціальним робочим механізмам з високими технічними характеристиками, області застосування насосів даного типу практично невичерпні.

Їх широко використовують в харчовій, гірничорудної, хімічній і нафтохімічній промисловості, для переробки стічних вод, відкачування шламових відкладень, в кораблебудуванні, для роботи в газо- і нафтовидобувної промисловості та багатьох інших областях, де може стати в нагоді таке надійне і невибагливе в експлуатації обладнання, обслуговування якого просте, а ремонт рідкісний і не вимагає великих коштів.

У нашій компанії ви зможете купити гвинтовий (шнековий) насос найдостойнішої якості за найбільш доступною ціною.

Див. також:

бочкові насоси

насоси для високов'язких продуктів

мембранні насоси

відцентрові насоси

перистальтичні (шлангові) насоси

занурювальні насоси

гвинтові насоси


Характеристики Тех. документація Приклади застосування Зображення / Відео

Характеристики
  • Серія харчових насосів МАЕ, MAN Шнекові насоси для харчової промисловості з великою забірної камерою і повністю виключають утворення зон застою продукціі. Всі деталі насосу, що вступають в контакт з харчовими продуктами, виконані з полірованої або гладкої нержавіючої сталі. Впускні і вихідні патрубки насосів мають різьблення відповідно до стандарту DIN 11851 і на замовлення можуть виконуватися в модифікаціях SMS, CLAMP, RJT-BS и IDF. Гвинтові насоси серії МАЕ з'єднуються з приводним двигуном безпосередньо, що знижує до мінімуму кількість необхідних деталей, зменшує розміри і вартість, зберігаючи поліпшені характеристики і простоту збірки і розбирання, властиві насосів серії MAN.
  • Серія промислових насосів MIE, MIN Насоси для промисловості, розраховані на важкі режими роботи. Парканна камера, герметична камера і патрубок подачі виконані литими і можуть бути зроблені на замовлення з нержавіючої сталі або чугуна. Гвинтові насоси серії МIЕ з'єднуються з приводним двигуном безпосередньо, що знижує до мінімуму кількість необхідних деталей, зменшує розміри і вартість, зберігаючи поліпшені характеристики і простоту збирання та розбирання, властиві насосам серії MIN.
  • Серія МСЕ, MCN з бункером і гвинтом попередньої подачі Модель з бункером, оснащеним гвинтом попередньої подачі, придатним для в' язкіх продуктов, що не затікають в трубку, що подає самостійно
  • Серія MCRE, MCRN з бункером, гвинтом попередньої подачі і лопатевим подрібнювачем Модель з бункером, оснащеним гвинтом попередньої подачі, придатним для продуктів у вигляді блоків або утворюючих нашарування на гвинті. Серія MC2R з бункером, гвинтом попередньої подачі і 2-мя лопатевим подрібнювачем. Модель з бункером, оснащеним гвинтом попередньої подачі. 2 лопатевих пристрою подачі полегшують процес перекачування продукції з підвищеною в'язкістю. Два пристрої подачі виштовхують продукцію на гвинт попередньої подачі, що дозволяє уникнути утворення нашарувань продукції на гвинті і, отже, забивання каналу подачі особливо вузький продукцією.
  • Серія MC2С з бункером, 2ма гвинтами попередньої подачі і 1 лопатевим подрібнювачем Модель з бункером і здвоєним синхронізованим гвинтом попередньої подачі, а також лопатевим подрібнювачем, що приводиться в рух редукторною передачою. Два гвинта попередньої подачі здійснюють забір продукції для подальшої подачі на статор насоса. Лопаті подрібнювача виштовхують продукцію на дно бункера, подаючи її на два гвинти попередньої подачі і дозволяючи уникнути застою продукції. Дана конструкція ідеальна для продукції підвищеної в'язкості, яка не рухається по каналу подачі легко, наприклад, для тіста, подрібненої продукції або продукції в блоках.
Версия для печати  

Зв'язок з менеджером

Борко Вадим Іванович
+38(044)4943355-6137
vadim_borko@kck.ua

Попередній запит

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки