НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Промислові ПК серії MELIPC

Промислові ПК серії MELIPC

Промислові ПК серії MELIPC

Промислові ПК Mitsubishi Electric серії MELIPC пропонують нові можливості в області периферійних обчислень, підключення ІТ-систем і управління пристроями в реальному часі з надійністю додатків FA і свободою використання додатків загального призначення.


Характеристики Тех. документація Приклади застосування Зображення / Відео

MI1000 - це компактний шлюз, який реалізує комп'ютерні функції з попередньо встановленою операційною системою Windows10 IoT. Він оснащений енергозберігаючим процесором Intel® Atom ™ E3826 в компактному модулі висотою 26 мм. Установка в існуючому об'єкті проста, оскільки вимагає мінімального простору, що сприяє мережевому підключенню об'єктів.

MI2000 - це високопродуктивний промисловий BOX-ПК без вентилятора, оснащений процесорами Intel. ЦП Core i3 реалізує простий аналіз / діагностику і моніторинг зібраних даних, сприяючи підвищенню якості. Він дозволяє розширювати систему за допомогою портів розширення PCI і PCI Express®, забезпечуючи високошвидкісний збір виробничої інформації і управління пристроями.

MI3000 - промисловий комп'ютер сс вбудованим 21,5-дюймовим дисплеєм Full HD і операційній системі Windows 10 IoT Enterprise.

MI5000 - може працювати з двома операційними системами одночасно: VxWorks® з детермінованою продуктивністю для управління пристроями і збору даних і Windows10 IoT® для відображення результатів аналізу зібраних даних, що забезпечує чудову обробку відповідно до ОС. Керуючі дані і виробничі дані пристроїв можуть передаватися за 1 мс через CC-Link IE Field Network, що забезпечує високоточне управління пристроями і високошвидкісний збір виробничих даних. Модуль оснащений портом CC-Link IE Field Network і CC-Link IE Field Network Basic портом, які дозволяють легко підключатися до сумісних продуктів, просто встановивши їх.

Версия для печати  

Зв'язок з менеджером

Ведьгун Володимир Євгенович
+38(044)4943355-6113
vladimir_vedgun@kck.ua

Попередній запит

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки