НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Панелі оператора

Панелі оператора Mitsubishi Electric серії GOT 2000

Панелі оператора Mitsubishi Electric серії GOT 2000

GOT2000
Наступний рівень графічних панелей оператора


 

Розширена функціональність

Компанія Mitsubishi Electric підняла планку для панелей оператора в серії GOT2000, призначеної для оптимізації управління, а також моніторингу стану пристроїв і виробничих ліній. Володіючи значно вищою продуктивністю, розширеним функціоналом і комунікаційними можливостями, а також інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом планшетного ПК * і бездоганною графікою, нова серія GOT2000 володіє великою різноманітністю моделей і розмірів, здатних задовольнити потреби самого широкого спектру додатків.

Завдяки розширеній функціональності ці панелі оператора розширюють можливості за межі моніторингу та візуалізації, надаючи додаткові функції, які допомагають знизити час простою, забезпечують швидке відновлення після простих помилок, підвищують експлуатаційну готовність і ефективність виробництва. Крім того, програмна версія панелі оператора - GT SoftGOT2000 - реалізує всі функції GOT2000 на персональному комп'ютері або планшетному ПК.

Ефективний шлюз до багатьох пристроїв

GOT2000 забезпечує безпроблемну мережеву взаємодію з пристроями автоматизації Mitsubishi Electric, такими як ПЛК, приводи з регульованою швидкістю, сервоприводи і роботи, що спрощує настройку системи автоматизації. Засоби зв'язку по Ethernet забезпечують дистанційну роботу GOT2000 з ПК (сервера VNC), а також з планшетного ПК або портативного терміналу. Опція інтерфейсу MES дозволяє GOT2000 передавати зібрані дані, отримані з ПЛК та інших пристроїв автоматизації, безпосередньо в системні бази даних високого рівня, що усуває необхідність в шлюзових ПК або складному програмуванні. Крім того, GOT2000 поставляється з функцією FA transparent, яка дозволяє підключатися з ПК через панель оператора до будь-якого підтримуваного підключеного пристрою автоматизації.

Переваги

Еталон продуктивності

Нові високошвидкісні процесори забезпечують моментальну реакцію панелі оператора навіть при виконанні ресурсоємних завдань, наприклад, використання журналу, виконанні сценаріїв, під час тривоги або передачі даних пристроїв. Швидкість моніторингу та завантаження подвоєна в порівнянні з флагманською моделлю GOT1000.

Збільшений обсяг пам'яті

Маючи в чотири рази більший обсяг пам'яті в порівнянні з попередніми моделями, панелі оператора GOT2000 підтримують гнучку розробку екранів, позбавляючи від проблем з об'ємом даних. Це стало можливим завдяки технології стиснення даних, а також до 128 Mб на стандартній SD-карті.

Мультисенсорне управління

З появою функції мультисенсорного введення панелі оператора серії GOT2000 стали настільки ж зручні у використанні, як планшетні ПК, навіть при роботі в рукавичках. Сенсорне керування дозволяє користувачам легко збільшувати розмір вікон, що покращує візуалізацію і спрощує роботу з невеликими зображеннями. Після збільшення користувачі можуть використовувати прокручування екрана. Функція сенсорного управління дозволяє збільшувати і перегортати конкретні об'єкти, включаючи списки хронологічних даних, індикацію тривог, графіки трендів і документи. Екрани GOT2000 також сприймають двухточечное натискання для одночасної роботи з двома функціями в важливих операціях, наприклад: "розблокування" та "старт". Це повністю усуває необхідність використання зовнішніх апаратних засобів.

Сучасна графіка

Панелі оператора GOT2000 відтворюють 65 536 кольорів і підтримують широкий перелік форматів зображень (включаючи PNG) для створення екранів високої якості з добре деталізованими об'єктами, які залишаються чіткими навіть при збільшенні або зменшенні. Панель оператора також підтримує бібліотеку контурних шрифтів різних розмірів.

Удосконалений зв'язок

Всі панелі оператора GOT2000 підтримують зв'язок по Ethernet, RS232 і RS422/485. SD-карта, а також передній і задній USB-порти збільшують всієї системи. Опції включають інтерфейс бездротової LAN для зв'язку з ПК і планшетними ПК, дозволяючи користувачам завантажувати/пересилати екранні дані і використовувати функцію FA Transparent.

Проста розробка екранів

Нові екрани GOT2000 повністю сумісні з ПЗ розробки екранів GT Works3, яка надає такі можливості, як використання шаблонів і зразків проектів, що значно зменшує число етапів при створенні екранів. GT Works3 також пропонує повний набір стандартних функцій, об'єктів і форм. Довідкова система включає функцію "допомоги по входах пристроїв" і майстер пошуку по посібникам GT Works3.

Зворотня сумістність

Як покращене рішення, що відповідає сучасним вимогам до моніторингу і візуалізації, панелі оператора GOT2000 значно вдосконалено, порівняно з попередньою серією GOT1000. Одночасно гарантується зворотна сумісність: розміри панелей не змінилися, і існуючі проекти легко переносяться на нові панелі.

Горизонтальна інтеграція

Чудові можливості інтеграції пристроїв промислової автоматизації Mitsubishi Electric демонструються такими функціями, як резервне копіювання/відновлення параметрів і програм для ПЛК, інверторів і сервоприводів; прозорий режим GOT для підключення через панель оператора до пристроїв Mitsubishi Electric для програмування, моніторингу та т.п .; попередньо підготовлені екрани моніторингу


Характеристики Тех. документація Приклади застосування Зображення / Відео

Модель GT27
Високотехнологічна модель з підтримкою мультитач і жестів
Ємність пам'яті
- Внутрішня пам'ять (ПЗУ): 57 Мбайт * 1
- Робоча пам'ять (ОЗУ): 128 Мбайт * 2
Вбудований USB-хост і USB-порти.
* 1 32 МБ для GT2705
* 2 80 Мбайт для GT2705

Модель GT25
Високопродуктивна, економічна модель середнього класу
Є
мність пам'яті
- Внутрішня пам'ять (ПЗУ): 32 Мбайт * 1
- Робоча пам'ять (ОЗУ): 80 Мбайт

Вбудований USB-хост і USB-порти.

Модель GT25 Open Frame
Новий стиль GOT2000
Включає різні функції, ідеально підходить для фармацевтичної і харчової промисловості
Є
мність пам'яті
- Внутрішня пам'ять (ПЗУ): 32 Мбайт * 1
- Робоча пам'ять (ОЗУ): 80 Мбайт
Вбудований USB-хост і USB-порти.

Безкорпусні панелі оператора максимально гнучко доповнюють конструкцію верстата. Технічно заснована на серії GT25.

Модель GT23
Безпрецедентна економічна ефективність
Є
мність пам'яті
- Внутрішня пам'ять (ПЗУ): 9 Мбайт * 1
- Робоча пам'ять (ОЗУ): 9 Мбайт

Вбудований USB-хост і USB-порти.

Модель GT21
Компактні моделі з базовими функціями
ємність пам'яті
- Внутрішня пам'ять (ПЗУ): 9 Мбайт * 1
-
Вбудований USB-порт.

* 1. 3 Мбайт для GT2103

Версия для печати  

Зв'язок з менеджером

Ведьгун Володимир Євгенович
+38(044)4943355-6113
vladimir_vedgun@kck.ua

Попередній запит

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки