НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Радарні вологоміри

Радарний вологомір бетону SONO-MIX для вимірювання вологості бетону в мешалках

Радарний вологомір бетону SONO-MIX для вимірювання вологості бетону в мешалках

SONO-MIX - найміцніший датчик вологості для мішалок 

Найвища точність при вимірюванні вологості свіжої бетонної суміші - безпосередньо в мішалці. За допомогою технології RbC. SONO-MIX - це новий бюджетний вологомір для вимірювання вологості бетону для установки в мішалки. Дуже добре підходить для:
- Будівельної промисловості
- Цементної промисловості.

• Підвищена надійність при виробництві бетону за рахунок точного вимірювання вологості, а також вимірюваної радаром електрпроводності (RbC - Radar based Conductivity) до 50дСм / м. RbC дозволяє робити висновки про подальші параметри складу матеріалу, як наприклад, змісту цементу або розтікання свіжого бетону з метою контролю якості та підвищеної економічної ефективності за рахунок уникнення помилок в рецепті.
• Завдяки сучасній і надміцної змінною голівці датчика з масивного твердого сплаву «відіа» зі стійким до зносу керамічним віконцем термін служби влагомера став безмірно тривалим. Головка кріпиться за допомогою 4 болтів і без проблем замінюється.
• Якщо не вдалося уникнути зносу датчика внаслідок впливу абразивного середовища, автоматичне коректування виміряного значення дозволяє не проводити додаткове калібрування.
• Вологомір бетону SONO-MIX може вимірювати вологість навіть сталефибробетона.
• Висока точність у вологому суміші, що дозволяє точно дозувати необхідну кількість води навіть з використанням рециркуляційної води.
• Висока надійність: в порівнянні з мікрохвильовими датчиками вологості, датчики SONO надають точні результати вимірювань навіть якщо добавки піддаються обробці парою взимку або якщо пісок або галька мають досить велику різницю в розмірі частинок.
• Мікропроцесорна попередня обробка виміряних значень завдяки плавному розрахунку середнього значення, регульованим фільтру і кількості калібрувальних кривих до 15 здійснюється безпосередньо в датчику. Дорогі аналого-цифрові перетворювачі не потрібні.
• Два змінно встановлюємі аналогові виходи 0 (4) ... 20мА дозволяють без проблем підключити датчик до будь-якого пристрою управління.
• Інтерфейс RS485 дозволяє здійснювати підключення до мережі датчиків. У ньому вже міститься протокол інформаційної шини для підключення декількох вологомірів SONO. Завдяки зовнішньому модулю, доступному в якості опції, даний вимірювач вологості бетону можливо підключити до промислових шин, таким як Profibus, Ethernet і т.д. (на вимогу).


Характеристики Тех. документація Приклади застосування Зображення / Відео

Основные характеристики

Версия для печати  

Зв'язок з менеджером

Шмід Сергій Олександрович
+38(044)4943355-6148
sergey_shmid@kck.ua

Попередній запит

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки