НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

 

Професійно.

 

Перевірено часом.

Радарні вологоміри

Радарний вологомір піску SONO-VARIO для вимірювання вологості високоабразивних середовищ

Радарний вологомір піску SONO-VARIO для вимірювання вологості високоабразивних середовищ

SONO-VARIO: універсальний датчик для вимірювання вологості з Rbc 

Точне вимірювання вологості і температури сипучих речовин - з такими завданнями не справляються навіть ємнісні вологоміри. Радарні вологоміри SONO-VARIO ідеально підходять для вимірювання вологості піску, гальки, і інших наповнювачів. Даний вологомір піску без праці монтується в ємності, шахти, силоси і конвеєрні стрічки. Правильне рішення для: 

Будівельної промисловості
Хімічної і фармацевтичної промисловості
Комбікормової промисловості
Скло-керамічної промисловості
Харчової промисловості
Виробництва комбікормів
Переробки сипучих речовин 

Вологомір SONO-VARIO Стандарт підходить для вимірювання вологості абразивних матеріалів, таких як пісок і галька. Головка зонда виконана з нержавіючої сталі з прямокутним керамічним віконцем. 

Вологомір SONO-VARIO Xtrem підходить для вимірювання вляжності високоабразивних сипучих матеріалів, як наприклад: галька розміром 8-16мм, осад стічних вод і .буд .. Головка зонда виконані зі спеціальної зносостійкої сталі з прямокутним керамічним окощком. Особливість: головка зонда взаємозамінна.

Підвищена надійність при вимірюванні вологості піску, гальки і інших складних матеріалів, як наприклад: мінерали, порошок, гранулят, кварцовий пісок, харчові продукти, осад стічних вод та ін. Вимірювач вологості піску має технологію TRIME, яка гарантує точні вимірювання навіть в складних умовах (наприклад, якщо вода і пісок перемішати з електропровідними мінералами з електропровідністю води в порах до 12 ДСМ / м). Вимірюється радаром додатково значення електропровідності до 12 ДСМ / м дозволяє робити висновки про інші параметри складу матеріалу. Це означає покращений контроль якості, підвищену безпеку і менше помилок в складі матеріалу. 

При зносі головки датчика внаслідок впливу абразивного середовища автоматичне коректування виміряного значення збільшує термін служби приладу без необхідності додаткового калібрування. 

Висока надійність: 

в порівнянні з мікрохвильовими зондами, SONO датчики надають точні результати вимірювань навіть якщо добавки піддаються обробці парою взимку або якщо пісок або галька мають досить велику різницю в розмірі частинок. 

Мікропроцесорна попередня обробка виміряних значень 

завдяки плавному розрахунку середнього значення, регульованим фільтру і кількості калібрувальних кривих до 15 здійснюється безпосередньо в датчику. Дорогі аналого-цифрові перетворювачі не потрібні. Два змінно встановлюються аналогові виходи 0 (4) ... 20мА дозволяють без проблем підключити датчик до будь-якого пристрою управління. 

Інтерфейс RS485 

дозволяє здійснювати підключення до мережі датчиків. У ньому вже міститься протокол інформаційної шини для підключення декількох вологомірів SONO. Завдяки зовнішньому модулю, доступному в якості опції, можливе підключення датчика до промислових шин, таким як Profibus, Ethernet і т.д. (на вимогу). 

SONO-VARIO: універсальний датчик для вимірювання вологості з Rbc Точне вимірювання вологості і температури сипучих речовин - з такими завданнями не справляються навіть ємнісні вологоміри. Радарні вологоміри SONO-VARIO ідеально підходять для вимірювання вологості піску, гальки, і інших наповнювачів. Даний вологомір піску без праці монтується в ємності, шахти, силоси і конвеєрні стрічки.


Характеристики Тех. документація Приклади застосування Зображення / Відео

Основные характеристики

Версия для печати  

Попередній запит

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки