НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

Партнери

Valpes (Франція)

Показати весь текст

Программируемые логические контроллеры

Компактні ПЛК серії MELSEC FX Mitsubishi Electric

Програмовані логічні контролери серії MELSEC FX - являють собою блокові контролери, які діляться на підгрупи FX3S/FX3G/FX3U/FX5U і надає свободу розширення з великим вибором модулів розширення, спеціальних функціональних модулів зі створенням малих, середніх і вище середніх автоматизованих систем.Модульные ПЛК серии MELSEC L Mitsubishi Electric

MELSEC L - висока продуктивність в компактному пристрої 

Програмовані логічні контролери серії L є останньою розробкою в лінійці контролерів MELSEC, відомих видатною надійністю і високими характеристиками. Нова.Компактні ПЛК серії iQ-F

 

 

 

.


Графічний контролер серії GOC

.


ПЛК серії SYSTEM Q Mitsubishi Electric

  • Програмовані логічні контролери серії System Q – це модульні контролери, з поділом по процесорам, від Q00JCPU до Q25PRHCPU, призначені для створення складних і найскладних (резервування і дублювання) автоматизованих систем управління і контролю з загальною кількістю входів / виходів.


Модульний контролер iQ-R

.


Микроконтроллеры серии ALPHA XL Mitsubishi Electric

Програмовані логічні контролери серії ALPHA XL - це ряд контролерів, розроблений як компактний, універсальний виріб, для вирішення різних завдань управління: всередині вашого будинку, офісу, фабрики і всюди, де необхідно гнучко вирішувати задачі малої автоматизації із загальною кількістю входів /. 

Професійно.

 

Перевірено часом.

  1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії

КСК АВТОМАТИЗАЦІЇ виповнились 25 років!

15.02.21

 

 

Шановні партнери, друзі компанії!

 

 

14.02.2021 КСК АВТОМАТИЗАЦІЇ виповнились 25 років!

 

Ми вважаємо, що це солідна дата - повноцінний ювілей. Це констатація успіху тривалістю в 25 років! Дата радісна, ми відзначаємо її з хорошим настроєм, навіть не зважаючи на те , що  рік 2020-й  видався справжнім викликом для всього світу в зв’язку з  COVID-19. Нам є чим пишатися, адже на шляху до цієї дати ми змогли успішно втілити безліч проектів по автоматизації виробництв, запустити нові технологічні лінії в машинобудуванні , розшири асортиментний ряд новими продуктами  та просунутись в робототехніці.

 

На майбутнє вже намічені більш вражаючі досягнення:  збудований власний стратегічний план щодо вдосконалення роботи і розвитку співробітників, розробляються критерії оцінки якості послуг, що надаються. Зупинятися на досягнутому ми не будемо. Вже скоро ви будете приємно здивовані новим інтерфейсом нашого сайту та вдосконаленням способів замовлення товару.

 

Вітаємо весь колектив компанії КСК Автоматизації з ювілейною датою – 25 років і висловлюємо подяку нашим численним Замовникам та Постачальникам за партнерські відносини і багаторічне ділове співробітництво!

Залишайтесь з нами і слідкуйте за нашими новинами.

 

Дякуємо!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки