НА РЫНКЕ С 1996 ГОДА

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Страница на Facebook

График работы:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерыв: 13:00 - 14:00

Партнеры

Tecfluid (Испания)

Показать весь текст

Программируемые логические контроллеры

Модульный контроллер iQ-R

.


Модульные ПЛК серии MELSEC L Mitsubishi Electric

MELSEC L – высокая производительность в компактном устройстве

Программируемые логические контроллеры серии L являются последней разработкой в линейке контроллеров MELSEC, известных выдающейся надежностью и высокими характеристиками. Новая серия вобрала в себя все.Компактные ПЛК серии MELSEC FX Mitsubishi Electric

Программируемые логические контроллеры серии MELSEC FX – являют собой блочные контроллеры, которые делятся на подгруппы FX3S/FX3G/FX3U/FX5U и предоставляет свободу расширения с большим выбором модулей расширения, специальных функциональных модулей с созданием малых, средних и выше средних.Микроконтроллеры серии ALPHA XL Mitsubishi Electric

Программируемые логические контроллеры серии ALPHA XL – это ряд контроллеров, разработанный как компактное, универсальное изделие, для решения различных задач управления: внутри вашего дома, офиса, фабрики и везде, где необходимо гибко решать задачи малой автоматизации с общим количеством.ПЛК серии SYSTEM Q Mitsubishi Electric

  • Программирующие логические контроллеры серии System Q – это модульные контроллеры, с разделением по процессорам, от Q00JCPU до Q25PRHCPU, предназначенные для создания сложных и сложнейших (резервирование и дублирование) автоматизированных систем управления и контроля с общим.


 

Профессионально.

 

Проверено временем.

  1. Главная
  2. Новости
  3. Новости компании

Застосування вологомірів IMKO Sono Vario при вимірюванні вологості шроту соняшнику гранульованого

22.05.17

ВИМІРЮВАННЯ ВОЛОГОСТІ ГРАНУЛЬОВАННОГО ШРОТУ СОНЯХА В ПОТОЦІ З МОЖЛИВІСТТЮ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ЗРОШЕННЯ З ВОЛОГОМІРОМ SONO-VARIO ВІД ВИРОБНИКА «IMKO Micromodultechnik GmbH»

 ТОВ «КСК-Автоматизація» нещодавно набула позитивного досвіду використання вологомірів ON-LINE при вимірюванні вологості соняшного гранульованного шроту на ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ ФІЛІЯ ОЛІЙНО-ЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» (Одеська обл.).
 Були встановленні два прилади на дві лінії грануляції шроту соняшникового у трубу скидання охолодженного шроту під бункерами охолоджувачів (вільний проток продукту) на загальний транспортер переміщення на склад зберігання (фото 1,2).

       

   Лінії працюють окремо, не залежно одна від іншої, з різною продуктивністю та режимами роботи. Скидання охолодженого продукту відбувається порціями, в залежності від заданного оператором режиму. Після скидання з бункерів на загальний траспортер – товар з обох ліній змішується.

 Тобто, готовий до зберігання шрот, відвантажується з різними проміжками часу, завжди різною кількісттю продукту (різні порції, різна щільність потоку), а головне – порційно. Все це негативно впливає на процес вимірювання, точність, стабільність показників та час, витрачений на калібровку системи.

 Разом з нашими клієнтами ми знайшли вихід, як нівелювати ці фактори.
Після телефонних консультацій та візиту на підприємство представників «КСК-Автоматизація», співробітниками заводу були розробленні, сконструйованні, виготовленні та встановленні механічні пристрої для забезпечення постійного протоку продукта на поверхні вимірювального сенсора вологоміра (фото 3). В тому числі, в конструкції пристрою передбачуваний отвір відкидного вікна пробовідбірника (на фото 1, 3 позначено стрілками), що гарантує вимірювання однієї і тієї ж проби приладом і лабораторією підприємства.

 

     

 Результат:

• перший прилад був налаштований нами, відкалібрований за допомогою показників проб лабораторії заводу (по СЕШ). В продовж прцесу налагодження першого вологоміра нашими фахівцями було проведено навчання персоналу заводу по самостійному налаштуванню приборыв. Другий прилад фахівці замовника налаштували самостійно, за допомогою встановленої set-up програми та з невеликими телефонними консультаціями з нашого боку;

• Обидва прилади в роботі вже три місяці;

• Точність вимірювання вологи + 0,2%;

• Показання стабільні, скарг або запитів на приїзд наших фахівців не надходило;

• У планах замовника, використовувати показникі вихідних аналогових сигналів з приладів для керування клапанами системи зрошення шроту в існуючій на підприємстві системі SCADA.

 

ПРЕЗЕНТАЦИЯ КОМПАНИИ "КСК-АВТОМАТИЗАЦИЯ"

Прайс-листы

Измерения в технологическом процессе. Каталог продукции Harrer&Kassen

Автоматизация зерносушилок.

Оборудование для хранения зерна. Обзорный каталог.

Компоненты для автоматизации при производстве растительных масел. Обзорный каталог.

IDEM каталог оборудования. Прайс-листы 2017

Каталог Hense Flowside

Обзор продукции "Насосы"

Обзорные каталоги

Новинки