НА РИНКУ З 1996 РОКУ

+38 (044) 494 33 55

Канал на YouTube Сторінка на Facebook

Графік роботи:
пн-пт: 09:00 - 18:00
перерва: 13:00 - 14:00

Партнери

Hafner-Pneumatik (Німеччина)

Показати весь текст

Программируемые логические контроллеры

ПЛК серії SYSTEM Q Mitsubishi Electric

  • Програмовані логічні контролери серії System Q – це модульні контролери, з поділом по процесорам, від Q00JCPU до Q25PRHCPU, призначені для створення складних і найскладних (резервування і дублювання) автоматизованих систем управління і контролю з загальною кількістю входів / виходів.


Модульные ПЛК серии MELSEC L Mitsubishi Electric

MELSEC L - висока продуктивність в компактному пристрої 

Програмовані логічні контролери серії L є останньою розробкою в лінійці контролерів MELSEC, відомих видатною надійністю і високими характеристиками. Нова.Графічний контролер серії GOC

.


Компактні ПЛК серії iQ-F

 

 

 

.


Микроконтроллеры серии ALPHA XL Mitsubishi Electric

Програмовані логічні контролери серії ALPHA XL - це ряд контролерів, розроблений як компактний, універсальний виріб, для вирішення різних завдань управління: всередині вашого будинку, офісу, фабрики і всюди, де необхідно гнучко вирішувати задачі малої автоматизації із загальною кількістю входів /.Компактні ПЛК серії MELSEC FX Mitsubishi Electric

Програмовані логічні контролери серії MELSEC FX - являють собою блокові контролери, які діляться на підгрупи FX3S/FX3G/FX3U/FX5U і надає свободу розширення з великим вибором модулів розширення, спеціальних функціональних модулів зі створенням малих, середніх і вище середніх автоматизованих систем.Модульний контролер iQ-R

.


 

Професійно.

 

Перевірено часом.

  1. Головна
  2. Новини
  3. Новини обладнання

Автоматизований програмний комплекс ICONICS

11.06.21

Шановні пані та панове!

 

Наш партнер Mitsubishi Electric Group зробив черговий внесок в світовий прогрес в вигляді ICONICS Suite™ і ми раді приєднатися до передової  хвилі розповсюдження цього ПЗ.

 

Отже : ICONICS Suite ™ - це програмний пакет для диспетчерського управління та збору даних на базі ПК, який покращує прозорість виробничих операцій. Графічні інтерфейси, управління тривогами і подіями, а також реєстрація даних і відстеження тенденцій - основні функції, підтримувані ICONICS Suite ™.

 

В цей пакет входить список слідуючих продуктів:

Genesis64 ™ - це програмний продукт для створення 64-бітових графічних призначених для користувача інтерфейсів, додатків для тривог і трендів.

Energy AnalytiX - надає аналітику для моніторингу та складання звітів про споживання енергії на підприємстві.

Facility AnalytiX ™ - забезпечує аналітику для моніторингу та складання звітів про збої в масштабах всього підприємства для прогнозування автоматичних відмов активів

Hyper Historian ™ - це інструмент для збору та складання звітів на підприємстві, призначений для забезпечення високошвидкісної реєстрації історичних даних і створення звітів.

MobileHMI ™ - це мобільне рішення, призначене для безпечного доступу до промислових систем і систем автоматизації будівель.

 

ICONICS Suite™ є ідеальним для будь-якої промисловості і ви можете вже зараз почати ознайомлюватись з цим програмним забезпеченням на нашому сайті або ж звернутись за консультацією до нашого менеджера.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ "КСК-АВТОМАТИЗАЦІЯ"

Оглядові каталоги

Вимірювання в технологічному процесі. Каталог продукції Harrer Kassen

Автоматизація зерносушарок.

Устаткування для зберігання зерна. Оглядовий каталог.

Компоненти для автоматизації при виробництві рослинних масел. Оглядовий каталог.

Промислові роботи

IDEM каталог обладнання. Прайс-листи 2017

Каталог Hense Flowside

Огляд продукції "Насоси"

Оглядові каталоги

Новинки